Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Motorismus

999 Velkých cen Ferrari: Nesmlouvavý il Commendatore, velké triumfy i tragédie


Další tým z nižší soutěže odstoupil z domácího fotbalového poháru MOL Cupu. Kvůli povinnosti absolvovat testy na koronavirus v zápasech se soupeři z první a druhé ligy nebude hrát v 2. kole ani třetiligová Odra Petřkovice, která měla přivítat Sigmu Olomouc. Klub o tom informoval na svém webu.

V 2. kole poháru se zatím vzdalo účasti už 12 klubů. Vedle Petřkovic jsou to Hlučín, Český Brod, Povltavská FA, Vltavín, Benešov, Březová, Aritma Praha, Motorlet Praha, Znojmo, Kroměříž a Velké Meziříčí. Už v úvodním kole kvůli povinným testům odstoupila trojice Rýmařov, Slavičín a Hranice.

Druholigové celky Prostějova a Třince podruhé postoupily bez boje. Z nejvyšší soutěže prošly po odstoupení soupeřů v 2. kole vedle Olomouce dál Příbram, Opava a Teplice.

Na kontroly z poloviny přispívá Fotbalová asociace ČR, kluby je ale podstoupit nemusejí. Pokud tak učiní, musejí o tom informovat vedení soutěže nejpozději 48 hodin před zápasem. Utkání je poté kontumováno ve prospěch soupeře, kluby se však vyhnou finančnímu postihu.

Hlavní část 2. kola poháru je na programu ve středu, pětice českých zástupců v evropských pohárech zasáhne do MOL Cupu až o kolo později.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Motorismus