Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Ostatní sporty

Až tě uvidím, plivnu ti do tváře, urážel Durant slavného herce. Dostal mastnou pokutu


Hvězdný basketbalista Brooklynu Kevin Durant dostal pokutu v přepočtu přes milion korun za nevybíravé urážky známého amerického herce a komika Michaela Rapaporta. Urážel jej v twitterových zprávách, které Rapaport zveřejnil.

Výměny zpráv na Twitteru mezi Durantem a Rapaportem trvaly několik měsíců. „Situace se už ale úplně vymkla,“ uveřejnil Rapaport v krátkém videu.

S Durantem se zná delší dobu. „Potkal jsem ho jako fanoušek a bylo to skvělé. Od té doby jsme se neviděli, ale byl fajn. Nepovažuju ho ale za kamaráda, to jak se ke mně choval nebylo zrovna přátelské,“ řekl Rapaport.

„Neškádlím se s kamarádama tak, že bych jim napsal: ‚až tě potkám, plivnu ti do tváře.‘ Není to pokec v šatně. To je podle mě za hranou, ty výhružky se opakovaly znovu a znovu. Trvalo to měsíce, až mi došla trpělivost,“ popsal vývoj celé kauzy herec známý například ze seriálů Útěk z vězení, Teorie velkého třesku nebo Přátelé.

Jakmile výměna mezi basketbalistou a hercem vyplula na povrch, Durant se veřejně omluvil. „Omlouvám se lidem, kteří viděli, co jsem napsal. Tohle ode mě neočekávají. Snad to budu moct hodit za hlavu a vrátit se na hřiště,“ řekl dvojnásobný vítěz NBA

Kvůli zranění stehna zmeškal posledních 21 zápasů Brooklynu. Od vedení NBA dostal pokutu 50.000 dolarů (1,1 milionu korun) za nevhodné vyjadřování. Ve vzkazech Rapaportovi užil i homofobní nadávky. „Život vás pořád učí, musím se vypořádat s důsledky,“ uzavřel herec.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty