Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

České fotbalisty pro zápas Ligy národů proti Skotsku doplnili Rabušic, Poznar, Malinský a Sáček


Českou fotbalovou reprezentaci pro středeční zápas Ligy národů ve Skotsku doplnili útočníci Michael Rabušic s nováčkem Tomášem Poznarem a záložníci Tomáš Malinský s dalším debutantem Michalem Sáčkem.

Kvůli koronaviru oproti nedělnímu utkání v Izraeli vypadl záložník či obránce Tomáš Holeš. Nominaci před dopoledním odletem do Glasgow zveřejnila Fotbalová asociace ČR.

Reprezentanti v pondělí v Praze absolvovali další testování na koronavirus poté, co kvůli pozitivnímu výsledku vypadli mezi středečním přípravným duelem na Kypru a nedělním zápasem v Izraeli tři hráči. Odběry po návratu týmu do Česka odhalily nemoc u dalšího hráče a hlavního trenéra Jaroslava Šilhavého, kterého ve Skotsku zastoupí asistent Jiří Chytrý.

Do Glasgow odcestuje 20 hráčů do pole a tři brankáři. K mužstvu se znovu připojili třetí brankář Filip Nguyen a obránce Filip Novák, kteří scházeli v Izraeli. První z nich z kapacitních důvodů v letadle, druhý pak kvůli neprůkaznému výsledku testu, který měl v pondělí již negativní.Zdroj příspěvku

Chci to okomentovat

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky z rubriky Fotbal