Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Hokej

Čeští hokejisté udolali Bělorusko v prodloužení, z trápení je vysvobodil Kubalík

Čeští hokejisté vyhráli na mistrovství světa v Rize nad Běloruskem 3:2 v prodloužení a na třetí pokus se dočkali prvního bodového zisku v základní skupině A. V čase 61:23 rozhodl z úniku útočník Dominik Kubalík.

Svěřenci trenéra Filipa Pešána uspěli po předchozích prohrách 3:4 s Ruskem a 2:5 se Švýcarskem. Další zápas je čeká ve čtvrtek od 19:15 SELČ proti Švédsku, které je zatím po porážkách s Dánskem a Běloruskem bez bodu.

Češi s nováčkem elitní kategorie prohrávali od 26. minuty po brance útočníka New Jersey Jegora Šarangoviče, ale ještě v druhé třetině otočili stav Jan Kovář a Filip Zadina. Do prodloužení poslal zápas v 52. minutě Vladislav Jerjomenko.