Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

Do Izraele mohou další čeští fotbalisté, k dispozici jich bude 18


Deset z 11 hráčů fotbalové reprezentace, kteří na Kypru podstoupili opakovaný test na covid-19, bylo negativních. Budou tak moci nastoupit v nedělním utkání Ligy národů v Izraeli.

Trenér týmu Jaroslav Šilhavý z logistických důvodů vybere jen devítku z nich a ta se v dějišti utkání Haifě připojí k devíti hráčům, kteří po negativním testu už do Izraele odletěli. Novinářům to řekl tiskový mluvčí Fotbalové asociace ČR (FAČR) Michal Jurman.

Páteční druhá vlna testování v Larnace, kde se tým chystal po středeční výhře 2:1 v přípravě nad domácím Kyprem, odhalila v národním týmu tři nakažené hráče a dalších 16 neprůkazných případů, z toho 11 hráčů a pět osob z řad realizačního týmu a zaměstnanců FAČR. Dnešní kontrolní odběry potvrdily tři původní pozitivní nálezy a další dva výsledky byly znovu neprůkazné – jeden z nich u hráče.

Kouč Šilhavý bude mít v Izraeli 18 negativně testovaných hráčů a pro duel v Haifě nebude muset mužstvo doplnit o dopoledne avizované náhradníky. Před středečním závěrečným zápasem říjnového srazu ve Skotsku se mužstvo vrátí do Prahy, kde podstoupí další odběry.Zdroj příspěvku

Chci to okomentovat

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky z rubriky Fotbal