Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Formule 1 •

10. závod •

16:00

Zapomeňte na „typické britské počasí“. V Silverstonu je právě 29 stupňů Celsia a na asfaltu se dají smažit vajíčka – 52 stupňů Celsia

Dostupné směsi pneumatik pro dnešní závod. Podle propočtů expertů Pirelli nás s velkou  pravděpodobností čeká závod s jednou zastávkou v boxech,

20. Sergio Pérez Red Bull/Honda – start z boxů

Max Verstappen v Red Bullu vyhrál v sobotu v Silverstonu historicky první kvalifikační závod formule 1. Druhý dojel obhájce titulu Lewis Hamilton s Mercedesem.

Pilot formule 1 Lando Norris byl při odchodu z finále fotbalového mistrovství Evropy ve Wembley přepaden. Podle prohlášení stáje McLaren lupiči jednadvacetiletému jezdci ukradli hodinky.

Když minulou středu dotlouklo srdce rodáka ze Santa Fe, přišel motoristický svět o další velkou osobnost. Také Carlos Reutemann patřil k éře, kdy boj o úspěch ve formuli 1 byl také bojem o život.

Vše o letošní sezoně F1 najdete ZDE:

Velká cena Británie formule 1 startuje v neděli 18. července v 16:00 hodin našeho času.