Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

Finále fotbalové Evropské ligy Sevilla – Inter Milán 3:2

Fotbalisté Sevilly vyhráli pošesté v historii Evropskou ligu, když v pátečním finále porazili Inter Milán 3:2. Český brankář Tomáš Vaclík byl na lavičce, chytal Maročan Jasín Bunú.

Inter vedl od páté minuty, kdy Romelu Lukaku proměnil pokutový kop. Andaluský celek poté díky dvěma trefám Luuka de Jonga otočil skóre, ale ještě v prvním poločase srovnal Diego Godín. O výhře španělského mužstva rozhodl v 74. minutě Diego Carlos, jehož nůžky usměrnil do vlastní sítě Lukaku.

Aktualizujeme…

Finále fotbalové Evropské ligy v Kolíně nad Rýnem:

Sevilla – Inter Milán 3:2 (2:2)

Branky: 12. a 33. De Jong, 74. Carlos – 5. Lukaku z pen., 35. Godín. Rozhodčí: Makkelie – Diks, Steegstra – Kamphuis (video, všichni Niz.). ŽK: Carlos, Banega – Conte (trenér), Barella, Bastoni, Gagliardini. Bez diváků.

Sevilla: Bunú – Navas, Koundé, Carlos (86. Gudelj), Reguilón – Jordán, Fernando, Banega – Ocampos (70. El Haddadi), De Jong (86. En-Nesjrí), Suso (77. Vázquez). Trenér: Lopetegui.

Inter Milán: Handanovič – Godín (90. Candreva), De Vrij, Bastoni – D’Ambrosio (78. Moses), Barella, Brozovič, Gagliardini (78. Eriksen), Young – Lukaku, Martínez (78. Sánchez). Trenér: Conte.