Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

Fortuna:Liga živě: Baník vs Slavia


Fortuna:Liga •

6. kolo •

18:00

Slavia Praha

V ligové sezoně jsou na tom Slávisté velmi dobře. Z pěti utkání dokázali získat třináct bodů, ztratili jen s Pardubicemi, které hrají své domácí zápasy v exilu v Ďolíčku. Jinak ukazují svěřenci kouče Trpišovského gólové hody, zatím se trefili osmnáctkrát. Jenže stejně jako Plzeň jdou do tohoto kola se zklamáním z pohárové Evropy. O kontroverzním vypadnutí vršovického klubu z předkola Ligy mistrů už se toho napsalo a namluvilo dost. Nejvíc to ale bolí hráče, kteří přišli o možnost zahrát si nejprestižnější soutěž světa. Místo toho přijde útěcha v podobě Evropské ligy. Los základních skupin se s nimi ale nemazlil, narazí například na Leverkusen s Patrikem Schickem.

Ligové kolo s pořadovým číslem šest uzavře posledních ze tří velkých šlágrů. Za sebou už mají svůj duel Sparta s Jabloncem a utkání Plzně v Olomouci je již ve svém druhé části a blíží se svému konci. V 18:00 se pak představí obhájci titulu – pražská Slavia. A na velmi horké půdě v Ostravě. Baník sice neodstartoval tuto sezónu nikterak dobře, ale doma je silný a dokáže favoritům vždy zatopit. Tím spíš, že jde možná na dlouhou dobu o poslední zápas, kdy budou moct využít podpory svých skvělých fanoušků. Sešívané tak nečeká vůbec nic lehkého, navíc do utkání nejdou v úplně nejlepším rozpoložení.

Hezký nedělní podvečer, vítejte u online přenosu z utkání 6. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Baníkem Ostrava a Slavií Praha. Duel odstartuje v 18:00. Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Fotbal