Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

Fortuna:Liga živě: Olomouc vs Plzeň

Andrův Stadion v Olomouci dnes viděl velmi pěkné utkání a jednu z nejlepších reklam na český fotbal v této sezoně. Šlo vidět, že se spolu utkaly dva celky, kterým úvod sezony vyšel. Třetí a čtvrtý tým tabulky předvedly vynikající podívanou se čtyřmi brankami a nejspíš zaslouženou remízou. V první půli drželi míč více hosté, ale jako první udeřili domácí, po čtyřech minutách však bylo srovnáno. Víc práce měl ale brankář Plzně Hruška.

I v druhé půli domácí Sigma hrozila z brejků a měla víc šancí, přesto do vedení šla Viktorka, když nařízenou penaltu proměnil Aleš Čermák. Hanáci se ale nevzdali a po nádherně provedeném brejku přidal k asistenci i branku skvěle hrající šimon Falta. Poté už gól nepadl a oba celky po remíze bodově dohnaly druhou Slavii, tu však čeká za půl hodiny duel v Ostravě. Na Spartu ztrácí Olomouc i Plzeň 5 bodů.

Z tohoto utkání je to ode mě vše, děkuji vám za pozornost a budu se na vás těšit při duelu Ostrava – Slavia, který startuje v 18:00.