Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

Fortuna:Liga živě: Sparta vs Jablonec


Fortuna:Liga •

6. kolo •

19:00

-:-

Jablonec

Fortuna:Ligu čeká před reprezentační přestávkou ještě jedno kolo, navíc na nějakou dobu poslední s účastí diváků. A všechny tři velké favority v něm čeká velmi zajímavý soupeř. Vedoucí Sparta přivítá na svém hřišti Jablonec, Slavia zavítá do Ostravy a Plzeň nastoupí na hřišti Olomouce. Už v pátek ale byla na pořadu dne tradiční předehrávka. A v ní se zrodil překvapivý. Domácí Slovácko, které vstoupilo do sezony velmi dobře, podlehlo nováčkovi z Pardubic 0:1. Východočeši překvapují v úvodu sezony snad všechny fanoušky a experty. Remíza se Slavií, vysoká výhra nad Libercem a teď i úspěch z Uherského Hradiště. Nás ale bude nejvíc zajímat utkání lídra tabulky Sparty proti pátému Jablonci.

Hezký sobotní večer, vítejte u online přenosu z utkání 6. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou a Jabloncem. Zápas začíná v 19:00. 

Právě se děje

před 30 minutami

Bikerka Tvarůžková dojela na SP v Novém Městě na Moravě sedmá

Bikerka Tereza Tvarůžková dojela v druhém závodě Světového poháru cross country v Novém Městě na Moravě sedmá v kategorii do 23 let. Vylepšila tak čtvrteční desáté místo. Vyhrála druhá závodnice úvodního klání Nizozemka Ceylin del Carmen Alvaradová.

V mužské třiadvacítce slavil stejně jako ve čtvrtek Brit Thomas Pidcock, nejlepším Čechem byl sedmadvacátý Josef Jelínek.


Další zprávyZdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Fotbal