Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

Fotografie z finále fotbalové Evropské ligy Sevilla – Inter Milán


Utkání kvalifikace fotbalové Evropské ligy mezi Lincoln Red Imps a Prištinou bylo podruhé odloženo. V úterý se nemohlo v Gibraltaru hrát poté, co se v kosovském týmu objevilo osm nakažených koronavirem, dnes se zápas neuskutečnil, protože Priština nenastoupila. Podle informací médií odhalily kontrolní odběry mezi jejími hráči další případy.

Lincoln zveřejnil na twitteru fotografii svých hráčů a rozhodčích, jak čekají na trávníku. Později přidal prohlášení, že byl zápas zrušen. „Věc byla postoupena kontrolní, etické a disciplinární komisi UEFA, která by měla vynést konečné rozhodnutí o tom, jak se bude situace řešit,“ uvedl gibraltarský klub.

Po osmi pozitivních testech v týmu Prištiny se původně v úterý čekalo, že bude zápas kontumován 3:0 ve prospěch Lincolnu. Kosovský klub ale podle nového pravidla UEFA angažoval na hostování na jedno utkání hráče z konkurenčních týmů, aby měl dostatečně početné mužstvo a mohl hrát. Další odhalené případy nákazy mezi hráči, kteří do dějiště přiletěli dodatečně, ale tuto snahu zhatily.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Fotbal