Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

Hráči Arsenalu se servali deset minut před zápasem, jejich tým pak jasně vyhrál

Arsenal odstartoval sezonu anglické fotbalové ligy výhrou 3:0 na hřišti nováčka Fulhamu.

Dvě gólové přihrávky si připsal asistenci Willian, který v létě posílil „Gunners“ z týmu městského rivala Chelsea, a i na první brance měl dvaatřicetiletý Brazilec podíl.

V londýnském derby šli svěřenci trenéra Mikela Artety do vedení už v osmé minutě. Obránci Fulhamu nedokázali odkopnout míč z pokutového území a Willianovu vyraženou střelu doklepl za záda slovenského brankáře Marka Rodáka útočník Alexandre Lacazette.

Po přestávce si na Willianův rohový kop naskočil další nováček v sestavě hostů Gabriel a hlavou zvýšil. Skóre uzavřel v 57. minutě po křížném pasu Williana druhý nejlepší střelec minulého ligového ročníku Pierre-Emerick Aubameyang.

Zápas měl přitom pro „Kanonýry“ poněkud divokou předehru, neboť se při rozcvičce deset minut před výkopem porafali Eddie Nketiah a Dani Ceballos. Španěl uprostřed „baga“ při pokusu získat míč zajel ostřeji do spoluhráče, a když se ten ohradil a chytil ho za paži, ještě do něj oběma rukama vrazil.

Hned po rozehrání stačily dvě přihrávky a míč se dostal ke Nketiahovi, který jej schválně silou napálil do Ceballose – a už byli zase v sobě. Zasáhnout museli ostatní hráči, při samotném zápase pak oba náhradníci seděli raději na opačných koncích lavičky…