Sociální sítě

Fotbal

„Je to světová třída a má křídla“. Fanoušci Hammers šílí ze Součka


Fanoušci West Hamu jsou u vytržení z výkonů své nové posily, 25letého českého záložníka Tomáše Součka. Ten svým třetím gólem v Premier League pomohl Hammers k triumfu nad Watfordem 3:1 v důležitém zápase v boji o záchranu .

West Ham si tak už téměř s určitostí pojistil účast v nejvyšší anglické soutěži i pro příští sezonu. A právě hráč, který přišel na hostování ze Slavie, je považován za jeden z motorů úspěšného tažení ze sestupových pozic.

Právě český reprezentant a jeho anglický spoluhráč Declan Rice v pátek večer dominovali středu hřiště. Podle statistiků Souček vyhrál devět z deseti vzdušných soubojů a deset z dvanácti soubojů jeden na jednoho.

Druhým gólem v utkání s Watfordem přispěl nejen k takřka jisté záchraně, ale také k následnému zpečetění svého přestupu. Ke 113 milionům korun za hostování by Slavia měla dostat od West Hamu ještě dalších více než 400 milionů, což by z rodáka z Havlíčkova Brodu udělalo nejdražšího českého fotbalistu všech dob.

Ódy na něj vedle kouče Davida Moyese pěli i fanoušci Kladivářů. Sociální sítě doslova zaplavila pozitivní hodnocení českého hráče. Tady je několik z nich.

„Souček je opravdu senzační. Je to světová třída.“

„Souček je nejlepší posila od Payeta.“ – Připomínka francouzského útočného záložníka či křídelního útočníka, který do West Hamu přišel v roce 2015.

„Naše záloha potřebovala hráče jako sůl jako je Souček už dlouhé roky.“

„Souček se zlepšuje každým zápasem. On a Bowen jsou teď naše nejlepší přestupy.“ – Ofenzivní Angličan Jarrod Bowen přišel do týmu Hammers před letošní sezonou.

„Souček má křídla“.

„Souček je neuvěřitelný podpis za 16 milionů liber (pokud se teda zachráníme).“

„Souček oživil West Ham… skórující záložník.“

Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Fotbal