Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Ostatní sporty

Jubilejní sté České derby vyhrál slovenský hnědák, vydělal milion korun


Sedm stran a uskupení ze 78 nedodalo před krajskými volbami včas adresu internetových stránek a volební účet Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí. Web ani účet nedodalo 14 kandidátů do Senátu ze 74, dalších 14 je dodalo pozdě. Hrozí jim pokuta 10 000 až 100 000 korun. Z webu úřadu vyplývá, že povinnost splnily všechny sněmovní strany. Volby budou 2. a 3. října.

V krajských volbách nesplnilo povinnost sedm subjektů. Jeden dodal údaje později. „Od šesti nemáme informace do dnešního dne. V krajských volbách kandiduje 43 stran a hnutí a 35 koalic, tedy celkem 78 subjektů,“ uvedl člen vedení úřadu Jiří Navrátil. Z webu úřadu vyplývá, že povinnost nesplnily například Moravská a Slezská pirátská strana, Starostové pro kraj nebo Severočeši.

Do Senátu se zaregistrovalo 74 subjektů, z toho 38 stran a hnutí, 24 koalic a 12 nezávislých kandidátů. Podle člena vedení úřadu Tomáše Hudečka 14 subjektů neposkytlo údaje vůbec a 14 subjektů je dodalo pozdě. Údaje dosud nedodaly například Dobrá volba 2016, Nezávislá iniciativa nebo Radostné Česko.Zdroj příspěvku

Chci to okomentovat

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty