Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

Koronavir má už i Ronaldo. Musel kvůli němu opustit portugalskou reprezentaci


Reprezentační srazy napříč zeměmi komplikuje rostoucí počet pozitivních případů koronaviru. Nově je mezi nakaženými i Cristiano Ronaldo.

Snajpr oblékající na klubové úrovni dres Juventusu opustil reprezentaci a je v domácí karanténě. Podle zpráv z reprezentace nemá příznaky a zotavuje se v soukromí.

Portugalský svaz o nákaze pětinásobného vítěze Zlatého míče informoval na svých internetových stránkách. Ostatní členové národního týmu kvůli pozitivnímu výsledku hvězdy Juventusu podstoupili dnes ráno dodatečné testy na covid-19. „Všechny byly negativní, takže všichni byli dnes odpoledne trenérovi Fernandu Santosovi k dispozici na tréninku,“ uvedl svaz.

Portugalsko v dosavadních třech kolech nejvyšší soutěže Ligy národů neprohrálo a se sedmi body vede tabulku třetí skupiny o skóre před mistry světa z Francie. Třetí je Chorvatsko se třemi body a poslední čtvrtá příčka patří Švédsku, které ještě nezískalo ani bod.

Samozřejmostí je, že Ronaldo zmešká středeční utkání Ligy národů proti Švédsku. V minulosti se už nakazil jeho spoluhráč v Turíně Paulo Dybala a před týdnem se objevil koronavirus v realizačním týmu Staré dámy.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Fotbal