Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Hokej

Mf Dnes: Hvězda extraligových Pardubic měla pozitivní test na kokain


Třicetiletý útočník hokejových Pardubic Robert Kousal byl při namátkové policejní kontrole pozitivně testován na kokain.

Podle Mladé fronty Dnes, která zprávu v pátek přinesla, došlo k pozitivnímu testu v úterý odpoledne v katastru obce Staré Hradiště.

„Mohu potvrdit, že muž ročník 1990 měl při orientačním test pozitivitu na kokain. Muž byl podroben dalšímu vyšetření biologického materiálu. Jeho výsledky policie zatím známy nejsou,“ uvedla policejní mluvčí Markéta Janovská.

Pokud se nález potvrdí, má alespoň podle majitele Dynama Kousal jisté, že v klubu končí. „Nechci tady dělat nějaké závěry. Musíme ctít presumpci neviny. Pokud ovšem dostanu do ruky papír, že ten a ten hokejista bral drogy, tak ho nemilosrdně na hodinu vyhodím a je mi úplně jedno, jak se ten hráč jmenuje, jestli to je Kousal nebo někdo jiný,“ uvedl pro MF DNES Petr Dědek.

V pardubickém týmu o podobné prohřešky zdá se není nouze. 

Před dvěma lety měl rovněž pozitivní test na kokain někdejší obránce a současný asistent trenéra Petr Čáslava. Kvůli drogám se mu dokonce rozpadlo manželství. 

Loni zase pod vlivem alkoholu havaroval někdejší brankář a později trenér Adam Svoboda. Ten dost možná i kvůli tomuto incidentu později spáchal sebevraždu. Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Hokej