Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Hokej

Místo fanoušků fotografie, místo bodů porážka. Tak pro Čechy začal hokejový šampionát

Italský cyklista Giacomo Nizzolo vyhrál závěrečný sprint rovinaté 13. etapy Gira d’Italia. Úřadující mistr Evropy vybojoval premiérový triumf v domácím závodu Grand Tour před krajanem Edoardem Affinim. Třetí dojel do cíle ve Veroně trojnásobný mistr světa Peter Sagan, jenž uhájil vedení v bodovací soutěži.

Růžový dres lídra udržel Egan Bernal, který stejně jako jeho konkurenti v celkovém pořadí využil dnešní etapu k odpočinku před vjezdem do Alp. Lídr stáje Ineos má před sobotním těžkým testem v čele hodnocení dál náskok 45 sekund před Alexandrem Vlasovem z Ruska.

Jediný český zástupce ve startovním poli Jan Hirt dojel do cíle na 152. místě ve skupince s minutovým odstupem za hlavním polem. Průběžně mu patří 51. místo.