Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Hokej

Naděje na play off stále žije. Hokejisté zdolali Dány na nájezdy

Čeští hokejisté porazili v pondělím zápase tým Dánska 2:1 po nájezdech a na světovém šampionátu v Rize mají stále naději postoupit do čtvrtfinále.

Český tým skóroval už v prodloužení, ale branka Filipa Hronka byla odvolána kvůli postavení mimo hru Dominika Kubalíka. V rozstřelu rozhodl Filip Chytil.

Češi se v tabulce se posunuli s 10 body z šesti zápasů na čtvrtou postupovou pozici. Svěřenci kouče Filipa Pešána mají před úterním závěrečným duelem se Slovenskem postup do čtvrtfinále nadále ve svých rukách, v případě večerní porážky Švédska s Ruskem by na něj mohli dosáhnout už dnes.

Dánové vedli od 4. minuty díky přesilovkové trefě kanonýra Nicklase Jensena. Češi vyrovnali v čase 45:23 zásluhou Kubalíka.