Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

Nehorázná smůla Slovanu. Koronavirus je i v jeho „náhradní“ výpravě, hrozí kontumace


Podle faerských médií byl i v provizorní výpravě Slovanu Bratislava k dnešnímu utkání předkola fotbalové Ligy mistrů s Klaksvíkem odhalen koronavirus.

UEFA o osudu utkání, které se mělo původně hrát už ve středu, zatím nerozhodla a podle webu slovenského klubu tak učiní v nejbližších hodinách.

Nákaza covidem-19 byla v pondělí zjištěna u nejmenovaného hráče a funkcionáře. Klub bez nich odcestoval k utkání, protože podle prohlášení Slovanu testy ostatních členů výpravy byly negativní. Utkání bylo přesto přeloženo a odehrát se mělo dnes od 18 hodin SELČ.

Slovan kvůli tomu ve čtvrtek povolal z Bratislavy sedm hráčů, kteří nebyli v původní výpravě, a doplnil je o devět juniorů. Podle serverů nordlysid.fo a rosyni.fo byl však u jednoho člena provizorní nominace zjištěn koronavirus, což by s ohledem na místní úřady znamenalo, že slovenský celek musí do karantény nebo se vrátit domů.

V takovém případě by Klaksvík postoupil do druhého předkola. „Mělo by se rozhodnout v průběhu tří až čtyř hodin. Zatím všechno probíhá podle standardního předzápasového protokolu. Bohužel domácí dělají všechno pro to, aby se nehrálo,“ uvedl na klubovém webu generální ředitel Slovanu Ivan Kmotrík.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Fotbal