Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Hokej

Palát gólem rozhodl o výhře Tampy, Pastrňák dvakrát asistoval

Hokejový útočník Ondřej Palát rozhodl gólem v prodloužení o vítězství Tampy Bay nad Bostonem 4:3. V dresu poražených Bruins dvakrát asistoval David Pastrňák. Nejproduktivnější Čech ve vyřazovacích bojích David Krejčí poprvé po sedmi zápasech nebodoval.

Bruins dvakrát v utkání vedli, Tampa ale náskok v obou případech zlikvidovala a sama se v polovině třetí třetiny zásluhou druhé branky Blakea Colemana ujala poprvé v sérii vedení. Bruins vyrovnali v 57. minutě, kdy se podruhé v zápase střelecky prosadil Brad Marchand.

O rozhodující moment utkání se postaral v 65. minutě Palát, který dokázal nasměrovat vyražený puk do poloodkryté Halákovy branky. Devětadvacetiletý odchovanec Frýdku-Místku skóroval poprvé v letošním play off a zasloužil se o vyrovnání série na 1:1.