Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Ostatní sporty

Perušič se Schweinerem budou v Ostravě hrát o titul


Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner porazili na čtyřhvězdičkovém turnaji Světového okruhu v Ostravě úřadující mistry světa Olega Stojanovského s Vjačeslavem Krasilnikovem z Ruska 2:0 na sety a postoupili do finále.

O svůj druhý triumf na elitním okruhu se utkají s vítězem druhého semifinále mezi Nizozemci Alexanderem Brouwerem a Robertem Meeuwsenem a Brazilci Andrem a Georgem.

České jedničky, které v březnu vybojovaly historický triumf na turnaji v Dauhá, od začátku deptaly Rusy strojově přesnou hrou s minimem chyb. První set, v němž dominovaly útoky na síti, Češi ovládli poměrem 21:17. Ve druhé sadě předvedl několik výborných zákroků v poli Perušič, Schweiner si zase připsal dva úspěšné bloky včetně toho při mečbolu. Rusové, kteří působili nervózním dojmem, si připsali jen 14 bodů.

Kromě zlata z Dauhá mají Perušič se Schweinerem z elitního okruhu na kontě dvě druhá a jedno třetí místo. Druzí skončili v roce 2018 v Mersinu a předloni v Ostravě, třetí letos v Cancúnu.Zdroj příspěvku

Chci to okomentovat

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty