Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Ostatní sporty

Perušič se Schweinerem jsou v Ostravě po druhé výhře v osmifinále

Beachvolejbalisté Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem udolali na čtyřhvězdičkovém turnaji Světového okruhu v Ostravě zkušený lotyšský pár Aleksandrs Samoilovs, Janis Šmedinš 2:1 na sety a po druhém vítězství postoupili přímo do osmifinále. České i turnajové jedničky sice prohrály první sadu, ale dokázaly skóre zápasu obrátit.

Vítězové silně obsazeného březnového turnaje v Dauhá Perušič se Schweinerem vstoupili do zápasu rozpačitě a i kvůli chybám na servisu nakonec první set prohráli 18:21. Potom Češi podání zlepšili, druhou sadu získali poměrem 21:16 a dlouho vyrovnaný tie-break i díky prasátku při Schweinerově servisu a několika skvělým Perušičovým zákrokům v poli vyhráli 15:12.

„Ve spoustě zápasů, které jsme nakonec prohráli, jsme ztratili první set a v téhle konkurenci je pak hrozně těžké to obracet. Jsem hrozně rád, že se nám to dnes povedlo,“ řekl Schweiner České televizi.