Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Fotbal

Ronaldo je arogantní, pustil se do superstar italský ministr sportu


Spor mezi Cristianem Ronaldem a italským ministrem sportu Vincenzem Spadaforou eskaluje. Padla obvinění ze lži a arogance.

Všechno začalo tím, že slavný útočník Juventusu měl pozitivní test na covid-19, načež ho Spadafora nařkl, že porušil pravidla karantény.

Ronaldo a dalších jeho šest spoluhráči z Turína odešli začátkem minulého týden plnit reprezentační povinnosti, i když prý moc dobře věděli, že Juventus má být v karanténě. Poté byl pozitivní i sám hvězdný „CR7“.

Portugalský fotbalista se hájil tím, že žádná nařízení nepřekročil a že to jsou „lži“, když o něm někdo prohlašuje, že porušil následnou karanténu v Turíně.

Jenže Spadaforu zřejmě tato ujištění neuchlácholila. „Schopnosti některých hráčů je neopravňují k tomu být arogantní a neuctiví k institucím a k tomu, aby lhali,“ uvedl naštvaný ministr agentuře ANSA.

„Čím více se toho dozvídáme, tím více by měl dotyčný člověk cítit odpovědnost a jít dobrým příkladem. Nebudu tu jmenovat konkrétní lidi, ale trvám na prohlášení, že podle důkazů někteří hráči Juventusu opustili hotel, i když byli v karanténě,“ dodal 46letý politik.Zdroj příspěvku

Chci to okomentovat

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky z rubriky Fotbal