Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Motorismus

Schumacherova manželka promluvila v dokumentu: Každý den mi ukazuje, jak je silný


Společnost Netflix zveřejnila první oficiální upoutávku na nový dokument s názvem „Schumacher“. Mapuje život legendárního pilota formule 1, sedminásobného mistra světa, který v roce 2013 utrpěl při lyžování vážné zranění hlavy, byl dlouho v kómatu a rodina o jeho stavu neposkytuje prakticky žádné informace.

Film bude mít premiéru 15. září. Nyní zveřejněná upoutávka začíná Schumacherovými slovy: „Stoprocentní dokonalost. Nemohl bych žít s ničím nižším.“

Dokument, který vznikl ve spolupráci s rodinou, ukáže dříve nezveřejněná domácí videa či nepříliš známé rozhovory.

Vystoupí v něm Schumacherova manželka Corinna, jejich děti Gina a Mick, jenž kráčí v otcových šlépějích a působí ve formuli 1, pilotův bratr – a rovněž bývalý jezdec F1 – Ralf či Sebastian Vettel. 

„Cítila jsem, že je výjimečný. Myslím, že je prostě mentálně velmi silný. Extrémně silný. I dnes mi každý den ukazuje, jak je silný,“ říká ve snímku dvaapadesátiletá Corinna Schumacherová o svém stejně starém muži.

Její manžel působil ve formuli 1 v letech 1991 – 2006 a po přestávce se do ní vrátil v období 2010 – 2012. Získal rekordních sedm titulů mistra světa, vyhrál 91 Velkých cen, ve 155 závodech stál na stupních vítězů.

V roce 2013 utrpěl při lyžování ve Francouzských Alpách vážné zranění hlavy.

Od té doby se na veřejnosti neobjevil a o jeho zdravotním stavu nejsou prakticky žádné oficiální informace.

Trailer k dokumentu Schumacher:

Trailer dokumentu Schumacher | Video: Youtube.comZdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Motorismus