Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Hokej

Slováky šokovalo brutální K.O. Bek si po ráně kanadského siláka nic nepamatuje


U Patrika Maiera se zatím nepotvrdilo podezření na otřes mozku. Zadák bratislavského Slovanu ve čtvrtek večer schytal v krátké bitce tvrdé K.O. od Kanaďana Marka Louise z Michalovců.

Nikdo nečekal, že k něčemu takovému může dojít, zvlášť v evropském hokeji.

Michalovce v utkání nejvyšší slovenské soutěže snížily v Bratislavě na 4:7, nicméně 33 vteřin před koncem bylo zřejmé, že šlo jen o kosmetickou úpravu skóre. Následoval však moment, kvůli němuž se o zápasu stále mluví.

Pustili se do sebe domácí bek Maier a o deset centimetrů vyšší a metrák vážící univerzál Louis, který se slovenským soupeřem udělal krátký proces. Rvačka skončila po jediné ráně pravačkou.

Maier záhy jen bezvládně ležel na ledě a zdravotníci ho museli odnést na nosítkách.

„Maier byl po péči lékařů při vědomí a komunikoval s hráči a realizačním týmem,“ informoval v pátek Slovan na sociální síti. „Podezření na otřes mozku se zatím nepotvrdilo. Patrik bude muset v nejbližších dnech absolvovat několik vyšetření, po kterých si bude moci opět zahrát. Držíme palce a čekáme na tebe v kabině.“

Podle některých hlasů může za nešťastné vyústění šarvátky čárový rozhodčí, který se do bitky připletl těsně před jejím startem.

„Nemůžu se k tomu vyjadřovat, ale někdo udělal velkou chybu,“ prohlásil po duelu asistent trenéra Slovanu Rudolf Jendek. Zároveň uvedl, že Maier si ze rvačky nic nepamatuje.Zdroj příspěvku

Chci to okomentovat

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky z rubriky Hokej