Sociální sítě

Fotbal

Souček bude mít ve West Hamu posilu. Kladiváři ulovili další oporu Slavie


Jedna hvězda fotbalové Slavie už se ve West Hamu zabydlela a dělá si v Anglii skvělé jméno, druhá za kanál La Manche teprve míří. Po Tomáši Součkovi získala angažmá v londýnským klubu záložnice Kateřina Svitková.

West Ham se přestupem pochlubil na svých sociálních sítích i klubovém webu. Fanoušky upozornil, že ulovil trojnásobnou českou Fotbalistku roku.

„Jsem nadšená, že jsem ve West Hamu. Je to velký klub s obrovskou historií a navíc v krásném městě. Doufám, že mu pomohu dosáhnout jeho cílů a že budeme úspěšní,“ uvedla česká fotbalistka.

Míří tak do klubu, kde v posledních měsících září středopolař Tomáš Souček. „Katku jsme nějakou dobu sledovali a její kariéra ve Slavii i v reprezentaci mluví za sebe. Byla vždy klíčovou osobností pro tým,“ chválí Svitkovou hlavní kouč ženského týmu West Hamu Matt Beard.

Svitková se narodila v Plzni a právě tam ve Viktorii si vykopala přestup do Slavie, kde strávila sedm let, zahrála si Ligu mistryň a pomohla pražskému klubu k pěti ligovým titulům.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Fotbal