3. Mikaela Shiffrinová (USA) 385
4. Katharina Liensbergerová (AUT) 380
5. Marta Bassinová (ITA) 323

13. Ester Ledecká (CZE) 187

Na programu bude dnes třetí sjezd této sezóny SP, ty dva předchozí se jely francouzském Val d’Isere. Ve sjezdu se zatím daří zejména Švýcarce Corinne Suterové (obhájkyni malého křišťálového glóbu z loňské sezóny) a Italce Sofii Goggiové. První jmenovaná má na kontě vítězství a druhé místo, Italka naopak nejprve skončila druhá a druhý závod ve Val d’Isere vyhrála. České fanoušky však nejvíce bude zajímat výkon Ester Letecké, která má v této sezóně ve sjezdu ve sbírce 6. a 7. místo. V pořadí sjezdu je zatím po dvou závodech z celkových osmi na pátém místě.

Dobrý den, vítejte při sledování online přenosu ze sjezdu žen v rámci Světového poháru 2020/21 ve sjezdovém lyžování. Závod s účastí Ester Ledecké začne v rakouském St. Antonu v sobotu 9. ledna v 11:45.

Právě se děje

před 1 hodinou

Atlético Madrid a Bilbao nebudou hrát kvůli sněhu

Dnešní zápas osmnáctého kola španělské fotbalové ligy mezi vedoucím Atléticem Madrid a Bilbaem byl kvůli sněhové bouři odložen. Počasí zkomplikovalo cestu na utkání v Pamploně i obhájci titulu Realu Madrid, který kvůli ledu na ranveji strávil v pátek přes dvě hodiny čekáním v letadle.

Duel Atlética byl odložen poté, co kvůli sněhové bouři způsobené tlakovou níží Filoména bylo uzavřeno madridské letiště. Letadlo s týmem Bilbaa na palubě kvůli tomu nemohlo přistát a muselo se vrátit zpátky. Nový termín zápasu zatím vedení soutěže neoznámilo, ale podle agentury Reuters by tak mělo učinit ještě dnes.