Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Ostatní sporty

Tragédie v USA. Fotbalista zastřelil pět lidí, pak spáchal sebevraždu


Spojenými státy otřásla tragédie, jež se odehrála v Jižní Karolíně. Bývalý profesionální hráč amerického fotbalu Phillip Adams zastřelil pět lidí, pak spáchal sebevraždu.

Bývalý cornerback, který během šesti sezon v nejprestižnější zámořské soutěži NFL odehrál 78 zápasů, podle úřadu šerifa zastřelil respektovaného lékaře Roberta Lesslieho, jeho ženu, dva vnuky ve věku 9 a 5 let a jednoho ze zaměstnanců. Poté obrátil zbraň proti sobě.

K tragédii došlo ve městě Rock Hill, pátém největším městě Jižní Karolíny. Rodina lékaře Lesslieho žila nedaleko místa, kde bydlí Adamsovi rodiče, fotbalista byl jeho pacientem.

„Nikomu z nás to teď vůbec nedává smysl,“ uvedl šerif Kevin Tolson. Prohlásil, že důkazy, které byly nalezeny v místě střelby, vedly k tomu, že jako podezřelý byl označen právě dvaatřicetiletý Adams.

Tolson vylíčil, že muži zákona pak zamířili k domu Adamsových rodičů, evakuovali je a snažili se přimět pachatele, aby vyšel z domu. Posléze ho našli v ložnici se střelnou ránou v hlavě.

Adams prošel draftem NFL v roce 2010, kdy rovněž v soutěži debutoval v dresu San Francisco 49ers. Působil i v týmech New England Patriots, Seattle Seahawks, Oakland Raiders, Seattle Seahawks, New York Jets a Atlanta Falcons, za který v roce 2015 odehrál poslední zápas v lize.

„Byl to hodný kluk. Myslím, že ho zkazil fotbal,“ řekl Adamsův otec listu USA Today, jehož reportérovi se s ním po tragédii podařilo mluvit.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty