Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Hokej

Třinec narazí v LM na Leksand nebo Minsk, Spartu čeká Växjö. Slováci o soutěž nestáli


Mistr extraligy Třinec se v příštím ročníku hokejové Ligy mistrů utká v základní skupině F s Leksandem, Fribourgem-Gottéron a Juností Minsk. Vítěz základní části uplynulé extraligové sezony Sparta narazí ve skupině A na Växjö, TPS Turku a německý Bremerhaven.

Mladou Boleslav čeká ve skupině B hegemon dosud odehraných ročníků Frölunda, Curych a IFK Helsinky. Rozhodl o tom dnešní los v Curychu.

Liga mistrů se vrátí na scénu po minulém zrušeném ročníku kvůli pandemii koronaviru. Nový ročník soutěže začne 26. srpna. Do play off postoupí vždy dva celky z osmi skupin po čtyřech účastnících, jež skončí 13. října. Finále je naplánováno na 1. března. Prvenství obhajuje Frölunda. Švédskému celku se v sezoně 2019/20 podařilo zvítězit již počtvrté ze šesti odehraných ročníků.

Poraženým finalistou byl naposledy Hradec Králové a vyrovnal tak maximum českého zástupce. V sezoně 2016/17 zůstala těsně pod vrcholem i Sparta a ztroskotala tehdy na stejném soupeři – Frölundě. V nadcházejícím ročníku chybí slovenský zástupce, Banská Bystrica právo startu nevyužila a hrát nebude ani nový mistr Zvolen.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Hokej