Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Ostatní sporty

Zloděj se pokusil ukrást auto hvězdě UFC. Brzy poznal, že to byl hodně špatný nápad


Dej si pozor, koho okrádáš. Tohle ponaučení si nejspíš odnese zloděj, který se pokusil uloupit auto Derricku Lewisovi. Vybral si špatně, jeho oběť je totiž hvězdou nejprestižnější organizace ultimátních zápasů UFC. A její schopnosti kriminálník poznal na svém těle.

Dvojka žebříčku těžkých vah UFC nevěřila vlastním očím, když zjistila, že se mu kolem auta ochomýtá podezřelé individuum a snaží se do vozidla vlámat. Šestatřicetiletý Lewis však jednal bleskově.

Na Instagram pak pověsil snímek detailu své pěsti, nesoucí stopy rozdaných úderů, s lakonickým dovětkem: „Spokojenost. On je OK.“ Reportér stanice ESPN Ariel Helwani později potvrdil, že s Lewisem mluvil a že mu bijec řekl, že zloděje zmlátil.

Fighter také zveřejnil video, na kterém je vidět, že si lupiče přebrala policie. „Zku…syn se pokoušel ves… do mýho auta,“ říká rodák z New Orleansu a ukazuje škrábance poblíž zámku svého vozidla.

Derrick Lewis po pokusu o vloupání do jeho auta | Video: Youtube.com

Borec s přezdívkou Černá bestie se chystá na titulový zápas s Francisem Ngannouem, držitelem pásu šampiona. A jak vtipně poznamenala zámořská média – první sparing už má za sebou.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty