Sociální sítě
Forcell.CZ - Kompletní příslušenství k mobilním telefonům za velmi příznivé ceny

Hokej

Ztráta, která bolí. Kellnerovo úmrtí zarmoutilo i liberecký hokejový klub


Tragické úmrtí Petra Kellnera se vedle jiných výrazně dotklo i hokejového Liberce, s jehož klubem pojilo miliardáře silné pouto. Českolipský rodák klub z města, kde prožil mládí, finančně podporoval a byl občas spatřen i na extraligových zápasech Bílých Tygrů v Home Credit Areně, která nese název jeho firmy.

„Ztráta, která bolí! Tragicky zahynul Petr Kellner. Muž, který byl po dlouhé roky úzce spjat s libereckým hokejem, a to nejen tím extraligovým. Byl především významným podporovatelem mládežnického hokeje v Liberci. Bílí Tygři Liberec vyjadřují upřímnou soustrast celé rodině a jeho blízkým. Děkujeme za vše!“ uvedli Severočeši na webových stránkách klubu.

Nejbohatší Čech Kellner zemřel v sobotu při nehodě vrtulníku v aljašských horách. Podle informací The New York Times se vrtulník s celkem šesti lidmi na palubě, z nichž přežil jediný pasažér, zřítil v blízkosti ledovce Knik. Předpokládá se, že se skupina chtěla v horách věnovat heliskiingu – lyžování s výsadkem z vrtulníku.

Kellnera už 15 let řadí časopis Forbes mezi nejbohatší lidi na světě, jeho majetek odhaduje na 293 miliard korun. Nejbohatším Čechem byl Kellner s náskokem před dalšími.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Hokej